Esileht

SAFU —kvaliteetsed rätikpontšod igaühele

Pakume kodumaise käsitööna valmivaid pontšosid erinevatest materjalidest: frotee-, vahvel- ja mikrofiiberkangastest. Meie multifunktsionaalne rätikpontšo toimib kaasaskantava riietuskabiini, saunalina ja kehasoojendajana. Kvaliteetne

Meie pontšod on valminud kvaliteetsetest materjalidest - 100% puuvillasest froteest, vahvelkangast, mikrofiiberkangast. Tooted on disainitud ja valmistatud Eestis. 

Mitmekülgne

Pontšot saab kasutada mitmel erineval viisil, olenevalt vajadusest: hommikumantli, saunalina ja muidugi ka kaasaskantava "riietuskabiinina". 

Isikupärane

Pakume igale pontšole ka tikandi tellimise võimalust. Seda ikka selleks, et sa enda oma surfilaagris või saunaõhtul muretult üles leiaks (kõikide teiste SAFU pontšode hulgast :-) ).

Arusaamine, et Eestis on vaja pontšosid õmmelda, tekkis surfilaagri lõkkeõhtul


SAFU brändi vean mina, Lydia. Mulle meeldib veesport, eriti veelaud  (wakeboarding), ning 2018. ega 2019. aastal ei möödunud pea ühtegi päeva, mida ma poleks mõnes wakeparkis veetnud. Selle aja sisse mahtus ka mitmeid pontšo-oste, ent need kõik lõppesid pettumusega. Seetõttu ei jäänudki mul muud üle kui 2019. aastal oma sõpradele lõkke ääres teatada "Ma hakkan nüüd pontšosid tegema".