Meist

Kogemus

Meie õmblejatel on kokku enam kui 40 aastat töökogemust. See võimaldab meil uhkusega pakkuda rätsepakvaliteediga tooteid.

Kvaliteet

SAFU pontšode valmistamisel kasutame kvaliteetseid materjale, mis imavad vett, kuivatades nahka pärast veeprotseduure, ja on sinu nahaga kokkupuutel mõnusad.

Kes me oleme ja mida teeme?

SAFU brändi vean mina, Lydia. Mulle meeldib veesport, eriti veelaud (wakeboarding), ilusad ja kvaliteetsed rõivad, hea söök, mööda ilma reisimine. Tänu reisimisele tekkis 2012. aastal esimene uitmõte pontšode teemal. Kuna mujal maailmas ma neid nägin, kuid Eestis mitte, arvasin, et neid on kindlasti siin vaja. Juhtus aga nii, et elu viis mind teise valdkonda, mujale elama ning pontšod ununesid.

Mõne aasta möödudes (2018.a) olin sattunud veespordilõksu, heas mõttes. Ei olnud päeva, mil ma poleks olnud mõnes wakeparkis aega veetmas, olenemata riigist. Ja nii paar aastat järjest. Selle aja sisse mahtus korduvaid pontšo-oste, mis kõik lõppesid pettumusega. Küll oli materjal ebameeldiv, küll ei meeldinud lõige. Siis jällegi ei olnud piisavalt taskuid jne...

Sõbrad on mulle meenutanud, et ühel 2019.a suvisel lõkkeõhtul olevat ma äkitselt teatanud: "Ma nüüd hakkan pontšosid tegema". Mõeldud, tehtud! Algas prototüüpide valmistamise periood ja 2021. aasta veebruaris tõin avalikkuse ette need lõbusalt ümmarguse taskuga pontšod, mis lihtsalt on suurepärased.

Oma brändi kujundades seadsin paika mõned tingimused. Mulle on oluline, et SAFU pontšod valmivad kvaliteetsest materjalist, olles naha vastas mõnusad kanda. Lisaks on väga oluline, et tootmisprotsess oleks läbipaistev nii mulle endale kui ka teistele SAFU-fännidele. Uhkusega saan kinnitada, et just nii ongi.

Valmistame oma tooted Tallinnas, Kopli poolsaarel asuvas stuudios, mis on osake Põhjala tehase kompleksist. Poolsaarel tuleb tuul ja merehõng lausa kolmest suunast ja see on inspireeriv nii uute lõigete loomiseks kui ka toodete valmistamiseks.

Meie tiimis oleme mina ja kaks õmblejat. Minu kanda on kõik muu, mis seondub õmblemisega. Kui ostad toote, siis postitan selle mina. Kui saadad meile sõnumi või kirja, ehk isegi helistad - suhtled minuga.

Meie edu taga on töökus, kogemus ja kvaliteet.

Iga meie toode on eriline. Just nagu sina!

Lisaks tavakollektsioonis pakutavatele pontšodele valmistame unikaalseid "One of a kind" pontšosid. Need ei väljenda vaid särtsakat stiili, vaid ka kandja keskkonnateadlikkust. Nende valmimise käigus kasutame ära paljud tavapontšode õmblemisest järele jäänud kangaribad. Iga muster on eriline ja kordumatu - just nagu sina!

Eripontšot valima

Tooted on kohe olemas

Meie e-poes pakutavad tooted on kohe olemas. Lisa meelepärased tooted ostukorvi, maksa mugavalt makselingi, pangakaardiga või Montonio järelmaksulahendusega ja saadame sinu tellimuse välja nii kiiresti kui võimalik.

NB! Ostukorvidele alates 120€ on Eesti-sisene saatmine tasuta!

Poodi!

Eritellimused

Soovid endale erimõõdus pontšot? Lisada oma logo või nime? Soovid pontšosid kogu perele või tiimile?

Võta meiega ühendust ning leiame koos sulle lahenduse, mis sobib.

Võta ühendust